Zimní ozdravný pobyt 1. stupně

V týdnu od 05. do 10. 02. 2023 se konal zimní ozdravný pobyt pro žáky 2. až 5. třídy ve Špindlerově Mlýně na chatě Bumbálce.

vloženo před rokem 1 minuta ke čtení

Žáci byli rozděleni do tří družstev podle svých schopností. I ti nejmenší lyžaři okusili chuť vleku a vydali se vstříc novému dobrodružství. Potrénovali vstávání po pádu, srovnání lyží na svahu i jízdu obloukem z menšího kopce. Třetí den přišly v noci menší komplikace v podobě vysokých teplot některých žáků, a tak se skupinka menších dětí po ránu vydala na túru předat nemocné děti rodičům. Cestou obdivovali krásné rampouchy a stopy zvířátek ve sněhu. Odpoledne opět "drandili" na lyžích. Bohužel nemoc si nevybírá a pobyt musel být ukončen o den dříve.

Všem nemocným dětem přejemě zdárné a brzké uzdravení. Ujít v horečkách cestu z chaty je na medaili. A proto - "MY VÁM TY MEDAILE PŘIVEZEME !!!" A karneval? Nesmutněte, nachystáme pro Vás karnevalové odpoledne ve škole.

 

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.