Zimní ozdravný pobyt 1. stupně

V týdnu od 05. do 10. 02. 2023 se konal zimní ozdravný pobyt pro žáky 2. až 5. třídy ve Špindlerově Mlýně na chatě Bumbálce.

Žáci byli rozděleni do tří družstev podle svých schopností. I ti nejmenší lyžaři okusili chuť vleku a vydali se vstříc novému dobrodružství. Potrénovali vstávání po pádu, srovnání lyží na svahu i jízdu obloukem z menšího kopce. Třetí den přišly v noci menší komplikace v podobě vysokých teplot některých žáků, a tak se skupinka menších dětí po ránu vydala na túru předat nemocné děti rodičům. Cestou obdivovali krásné rampouchy a stopy zvířátek ve sněhu. Odpoledne opět "drandili" na lyžích. Bohužel nemoc si nevybírá a pobyt musel být ukončen o den dříve.

Všem nemocným dětem přejemě zdárné a brzké uzdravení. Ujít v horečkách cestu z chaty je na medaili. A proto - "MY VÁM TY MEDAILE PŘIVEZEME !!!" A karneval? Nesmutněte, nachystáme pro Vás karnevalové odpoledne ve škole.