Tajemné komnaty

Ve čtvrtek 02. února proběhl projektový den pro žáky 5. ročníků ze Základní školy Drtinovo náměstí v Náchodě.

Žáci pátého ročníku navštívili naši základní školu a v průběhu tří vyučovacích hodin se zúčastnili projektu pod názvem “Tajemné komnaty Masaryčky". Po úvodní jazykové komnatě se žáci rozdělili do tří kolejí a v doprovodu žáků školního parlamentu absolvovali úkoly v přírodovědné, sportovní a chemické komnatě. Za každý splněný úkol získali patřičnou odměnu. Domů si kromě zážitků odnesli i žabičku vyrobenou na 3D tiskárně. S dětmi i s paní učitelkami se rozloučil " Moudrý klobouk". Na nové žáky ve školním roce 2023/2024 se všichni moc těšíme.