90 let naší školy

Zveme Vás na oslavy 90. výročí naší školy, které proběhne v pátek 10. listopadu 2023 od 13:00 do 18:00 v budově naší školy.

Exkurze 7.B do SPŠ Nové Město nad Metují

Ve čtvrtek 16. 2. navštívili žáci 7.B Střední průmyslovou školu Nové Město nad Metují, kde probíhal v pořadí již třetí ročník dne pro rozvoj vztahu k technice, neboli 4.0. DAY #03.

vloženo před 8 měsíci 1 minuta ke čtení

Žáci se rozdělili do týmů a s určenými průvodci z řad učitelů a studentů střední školy si na celkem devíti stanovištích vyzkoušeli program, který byl pro ně připraven. Každý tým si prošel jednotlivá stanoviště, např. Grafika, 3D tisk, Ozoboti, Edison, Kahoot, Mikropočítače, „Píšťalka“. Žáci se seznámili nejenom s novými technologiemi a programováním, ale vyzkoušeli si i manuální zručnost ve školní dílně. V relax zóně se žáci mohli setkat se zástupci Škoda Auto s prezentací virtuální reality a společností AV MÉDIA s ukázkou robotických stavebnic od firmy VEX Robotics. Využít mohli i fotokoutek a mnoho dalších aktivit.

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.