Zápis dětí do 1. tříd

Informace k zápisu dětí do 1. tříd pro školní rok 2024 / 2025 a možnost vyplnit přihlášku online naleznete v sekci "Pro rodiče".

Výlet na fotbalový zápas do Edenu

V rámci projektu "Podpora škol se sociálně znevýhodněnými žáky" jsme v neděli 30. 4. 2023 vyrazili na fotbalový zápas do Prahy.

vloženo před 12 měsíci 1 minuta ke čtení

Na utkání nastoupily týmy Slávie Praha a FC Hradec Králové.  Na stadion jsme přijeli s předstihem, abychom si mohli prohlédnout i místa, kam se běžný návštěvník nedostane, jako je místnost pro tiskové konference nebo VIP zóny. Viděli jsme i nachystané kamery a mohli si prohlédnout také hřiště.
Máme spoustu zážitků a odvezli jsme si i dres kapitána Holeše s podpisy hráčů.

Velké poděkování patří panu starostovi Janu Birke za možnost navštívit tento zápas. Děkujeme také panu Strnadovi za darovaný dres.

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.