Sportovní liga náchodských škol - závody v lezení

Ve čtvrtek 4. 5. 2023 byl zahájen první ročník Sportovní ligy náchodských škol pod patronací starosty města Náchod

vloženo před 12 měsíci 1 minuta ke čtení

První akcí byly závody v lezení na lezecké stěně, které proběhly ve čtvrtek 4. 5. 2023 v tělocvičně naší školy od 9 hodin. Závody zahájila ředitelka školy Mgr. Radka Lokvencová. Závodů se zúčastnily 4 školy a to ZŠ Plhov, ZŠ Komenského, ZŠ TGM a Jiráskovo gymnázium. Celkem se zúčastnilo 42 žáků. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích, první kategorií byl 6. a 7. ročník, druhou 8. a 9. ročník, ve smíšených týmech. Někteří žáci lezli poprvé, někteří lezou profesionálně, ale všichni dolezli i přes obtížné překážky k cíli. Atmosféra celých závodů se nesla zcela ve sportovním duchu a fair play. Všem zúčastněným žákům blahopořejeme k dosaženým výsledkům, doprovázejícím učitelům a týmu pod vedením G. Weinlicha děkujeme za spolupráci a organizaci závodu.

Výsledné pořadí škol a žáků naleznete na níže uvedených odkazech.

Výsledky ŠKOL a ŽÁKŮ.