Zápis dětí do 1. tříd

Informace k zápisu dětí do 1. tříd pro školní rok 2024 / 2025 a možnost vyplnit přihlášku online naleznete v sekci "Pro rodiče".

Večerníčkové odpoledne

Školní klub si připravil pro mladší kamarády ze školní družiny zábavné soutěžní odpoledne

vloženo před 7 měsíci 1 minuta ke čtení

Děti ze školního klubu si předem pečlivě vytvářely různé pomůcky na soutěžní aktivity. Kamarádi ze školní družiny si v páteční odpoledne vyrobili večerníčkové čepičky a na školní zahradě plnili zajímavé pohádkové úkoly. Mohli si tak vyzkoušet znalost různých večerníčkových postav či pohádek, rozluštit tajemný kód, zahrát si na Pata a Mata nebo najít zatoulanou pavoučici Lili Websterovou. Odpoledne jsme zakončili mlsem pro všechny zúčastněné.

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.