Čokoládový den

Dne 13. 9. jsme s oddělením školního klubu a 2. oddělením školní družiny a prožili „čokoládový den“.

vloženo před 8 měsíci 1 minuta ke čtení

Čokoláda patří mezi neoblíbenější sladkosti na světě. Milují ji jak děti, tak i dospělí. Protože je tak oblíbená, zasloužila si i svůj mezinárodní den, který letos připadnul na 13. září. Děti si poslechly pohádku o čokoládě a také krátký příběh o historii čokolády. Poté jsme plnili úkoly po stopách čokolády a nechyběl ani taneček na píseň: „Čokoláda“ od Dády Patrasové. Společně jsme vytvořili projekt a nalepili obaly od čokolád, které nám nejvíce chutnali. Na závěr jsme si užili ochutnávku všech možných čokolád a prožili jsme tak pěkný den v klubu i v družině.

Za klub a družinu vychovatelky Pavlína Raisová a Barbora Šimonová.