Běh do zámeckých schodů 2023

Ve čtvrtek 19. října 2023 proběhl v Déčku tradiční běh do zámeckých schodů o pohár starosty.

vloženo před 7 měsíci 1 minuta ke čtení

Běh do zámeckých schodů byl skvělou příležitostí pro všechny zúčastněné k testování svých fyzických schopností a i přes nepříznivé počasí byla celá událost skvělým zážitkem, který posílil týmového ducha a sportovní nadšení mezi žáky. Tato událost ukázala, že i nepřízeň počasí nemusí bránit v provádění sportovních akcí a soutěží. Gratulujeme všem, kteří se zúčastnili, a děkujeme za jejich úžasný výkon!