Návštěva náchodských předškoláků v 1. třídách

Děti z náchodských mateřských škol Myslbekova, Březinova a Alšova navštívily v dopoledních hodinách 19. 01. 2023 naší základní školu, ve které je připravenými aktivitami provázely vychovatelky školní družiny a žáci obou prvních tříd.

vloženo před rokem 1 minuta ke čtení

Děti z jednotlivých mateřských škol se rozdělily do dvou skupin, které postupně navštívily tři oddělení s přípravenými aktivitami. Navštívily školní družinu, kmenové třídy 1. ročníku a nechyběla ani návštěva tělocvičny. Při návštěvě školní družiny děti obdržely medaile, v kmenových třídách 1. ročníku se děti věnovaly předškolnímu cvičení a vyzkoušely si jednotlivá rozvojová centra. Na závěr se v tělocvičně pořádně vyřádily. Dětem se připravené aktivity líbily a dopoledne si moc užily.

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.