Kapitoly z naší školy

Základní škola T. G. Masaryka Náchod spouští nový seriál, díky kterému poznáte prostředí naší školy, nahlédnete do zákulisí a dozvíte se, jak výuka na naší škole probíhá.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Vážení rodiče a žáci, 

máte chuť nahlédnout do školního zákulisí a dozvědět se, jak se u nás na škole žije a jak probíhá výuka jednotlivých předmětů? Rádi byste poznali učitele, kteří učí vaše děti? Pokud jste odpověděli ANO, tak jste na výborném místě! Připravili jsme pro vás seriál Kapitoly z naší školy.

Jednotlivé díly vás provedou naší školou z pohledu žáků. Poznáte učitele a zažijete výuku různých předmětů. Dozvíte se také něco o historii a současnosti naší školy.

Nemáte zrovna moc času? Nevadí! Každý díl trvá pouze okolo 2 - 3 minut. Nenechte se však zmást jeho krátkou délkou. Svým obsahem vaše oči jistě nasytí.

Tak aktovky na záda a hurá do toho! :)

 

Kapitoly z naší školy - část 4.

Tentokrát na téma Vánoce. Všem žákům a rodičům přejeme krásné vánoční svátky a štastný nový rok.

 

Kapitoly z naší školy – část 3.

Duch sem, duch tam, Halloween dnes přišel k nám! Jednatřicátý říjen zahalil naši školu temnotou. Po chodbách se namísto žáků objevila různá stvoření. Byly vidět převleky ze známých filmů, ale také kostýmy zcela originální. Každá třída 1. i 2. stupně se zúčastnila soutěže o nejlepší halloweenskou výzdobu.  Jak se říká: "Kdo se bojí, nesmí do lesa", a tak si dobře rozmyslete, zda si náš strašidelný díl pustíte!

Vítězi halloweenského klání jsou 4.A a 8.A. Gratulujeme a všem třídám děkujeme za účast.

 

Kapitoly z naší školy – část 2.

Ve druhém díle vás zveme na školní zahradu a sportovní hřiště, které se nachází ihned za školní budovou. Blízká dostupnost těchto stanovišť je velikou výhodou, kterou naše škola nabízí. Žáci zde pracují a sportují pod širým nebem, obklopení přírodou.

 

Kapitoly z naší školy – část 1.

První díl odstartujeme ve třídách hudební a výtvarné výchovy. Připraveni? Jdeme zpívat, tančit a tvořit!

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.