Kapitoly z naší školy

Základní škola T. G. Masaryka Náchod spouští nový seriál, díky kterému poznáte prostředí naší školy, nahlédnete do zákulisí a dozvíte se, jak výuka na naší škole probíhá.

vloženo před rokem 2 minuty ke čtení

Vážení rodiče a žáci,

máte chuť nahlédnout do školního zákulisí a dozvědět se, jak se u nás na škole žije a jak probíhá výuka jednotlivých předmětů? Rádi byste poznali učitele, kteří učí vaše děti? Pokud jste odpověděli ANO, tak jste na výborném místě! Připravili jsme pro vás seriál Kapitoly z naší školy.

Jednotlivé díly vás provedou naší školou z pohledu žáků. Poznáte učitele a zažijete výuku různých předmětů. Dozvíte se také něco o historii a současnosti naší školy.

Nemáte zrovna moc času? Nevadí! Každý díl trvá pouze okolo 2 - 3 minut. Nenechte se však zmást jeho krátkou délkou. Svým obsahem vaše oči jistě nasytí.

Tak aktovky na záda a hurá do toho! :)

Kapitoly z naší školy - část 4.

Tentokrát na téma Vánoce. Všem žákům a rodičům přejeme krásné vánoční svátky a štastný nový rok.

Kapitoly z naší školy – část 3.

Duch sem, duch tam, Halloween dnes přišel k nám! Jednatřicátý říjen zahalil naši školu temnotou. Po chodbách se namísto žáků objevila různá stvoření. Byly vidět převleky ze známých filmů, ale také kostýmy zcela originální. Každá třída 1. i 2. stupně se zúčastnila soutěže o nejlepší halloweenskou výzdobu.  Jak se říká: "Kdo se bojí, nesmí do lesa", a tak si dobře rozmyslete, zda si náš strašidelný díl pustíte!

Vítězi halloweenského klání jsou 4.A a 8.A. Gratulujeme a všem třídám děkujeme za účast.

Kapitoly z naší školy – část 2.

Ve druhém díle vás zveme na školní zahradu a sportovní hřiště, které se nachází ihned za školní budovou. Blízká dostupnost těchto stanovišť je velikou výhodou, kterou naše škola nabízí. Žáci zde pracují a sportují pod širým nebem, obklopení přírodou.

Kapitoly z naší školy – část 1.

První díl odstartujeme ve třídách hudební a výtvarné výchovy. Připraveni? Jdeme zpívat, tančit a tvořit!