Vánoční turnaj ve florbale 2022

Sportovní turnaje v adventním čase se stávají na naší škole tradicí, ne jinak tomu bude i tento rok.

Zahájili jsme turnajem v házené pro 1. stupeň, zdolávali lezeckou stěnu na 2. stupni a poslednímv sérii je florbalový turnaj. V letošním ročníku 2022 máme rekordní účast 20 týmů (10 dívčích a 10 chlapeckých). Turnaj proběhne ve 2 kategoriích, mladší (žáci 6. a 7. tříd) a starší (žáci 7. a 8. tříd). Jako obvykle můžete sledovat online přenosy z jednotlivých tělocvičen.

Online přenos z tělocvičny I. stupně - Turnaj dívek

Online přenos z tělocvičny II. stupně - Turnaj chlapců a následné vyhášení výsledků