Zápis dětí do 1. tříd

Informace k zápisu dětí do 1. tříd pro školní rok 2024 / 2025 a možnost vyplnit přihlášku online naleznete v sekci "Pro rodiče".

Zprávičky ze školní družiny

Prvňáčci se vydávají na celeroční Mimoňskou cestu za pokladem.

vloženo před 8 měsíci 1 minuta ke čtení

Prvňáčci se při první návštěvě školní družiny seznámili se svými kamarády Mimoni, kteří je budou provázet celým školním rokem. Mimoni si pro ně připravili spoustu zajímavých úkolů a aktivit. Jedním z nich byla návštěva školního klubu, kde si žáci prohlédli školní knihovnu a seznámili se se spolužáky z vyšších ročníků. V pátek 8. 9. se se svými kamarády Mimoni vydali navštívit zahradu Déčka, kde si užili venkovní aktivity. Ve slunečném dni byla příjemnou odměnou zmrzlina.

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.