Vánoční besídka v družině

V pátek 15. prosince se ve školní družině konala tradiční vánoční besídka, která byla pro děti skutečným svátečním zážitkem.

vloženo před 5 měsíci 1 minuta ke čtení

Děti si zazpívaly koledy, což naplnilo prostor školní družiny radostnou a sváteční atmosférou. Následovalo rozdávání malých dárků v každém oddělení, což byl pro děti vzrušující moment. Oči jim jiskřily nadějí a překvapením, když obdržely malé pozornosti, které byly pečlivě vybrány a zabaleny. Vrcholem besídky bylo společné posedění u čaje a cukroví. Děti si povídaly, smály se a sdílely spolu chvíle radosti, zatímco si vychutnávaly různé druhy vánočního cukroví a teplý čaj. Tato příjemná atmosféra přinesla všem krásné vzpomínky na vánoční období.