Vánoční besídka v družině

V pátek 15. prosince se ve školní družině konala tradiční vánoční besídka, která byla pro děti skutečným svátečním zážitkem.

vloženo před 5 měsíci 1 minuta ke čtení

Děti si zazpívaly koledy, což naplnilo prostor školní družiny radostnou a sváteční atmosférou. Následovalo rozdávání malých dárků v každém oddělení, což byl pro děti vzrušující moment. Oči jim jiskřily nadějí a překvapením, když obdržely malé pozornosti, které byly pečlivě vybrány a zabaleny. Vrcholem besídky bylo společné posedění u čaje a cukroví. Děti si povídaly, smály se a sdílely spolu chvíle radosti, zatímco si vychutnávaly různé druhy vánočního cukroví a teplý čaj. Tato příjemná atmosféra přinesla všem krásné vzpomínky na vánoční období.

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.