Info z Pohybových školiček

V říjnu 2023 se nám rozběhl již 4. ročník Pohybových školiček určených pro žáky 1. stupně ZŠ.

vloženo před 6 měsíci 1 minuta ke čtení

Realizace probíhá v hodinách školní družiny a školního klubu. Harmonogram byl sestaven tak, aby se děti seznamovaly s různými variacemi pohybu a získávaly tak nové zkušenosti z oblasti sportovních her. Zkrátka „Pohyb si je našel“ a primární cíl sleduje, aby děti následně samostatně vyhledávaly pohyb, protože je nedílnou součástí našeho života s prokazatelně kladným vlivem na rozvoj osobnosti.

Jednotlivé lekce vedou trenéři náchodských sportovních klubů. Nové zkušenosti získávají i studenti Sportovního managementu z Academie Mercury Náchod, kteří zde realizují pedagogickou praxi.

Pondělní skupina žáků 3. až 5. tříd naší školy má již za sebou volejbal a házenou. Nyní je čeká florbal a poté vzhůru do bruslení.
Středeční skupina žáků 1. a 2. tříd končí výuku bruslení a následně vstoupí do další oblasti sportovních her, tedy do volejbalu a házené.

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.