Zápis dětí do 1. tříd

Informace k zápisu dětí do 1. tříd pro školní rok 2024 / 2025 a možnost vyplnit přihlášku online naleznete v sekci "Pro rodiče".

Pečení ve školním klubu

Dnešní odpoledne ve školním klubu bylo plné vůně a radosti.

vloženo před 2 měsíci 1 minuta ke čtení

Společně jsme si s dětmi namíchali těsto podle osvědčeného receptu, a poté jsme s velkým nadšením a očekáváním přistoupili k samotnému smažení. Koblihy i donuty se nám podařilo usmažit dozlatova, a když jsme je poprvé ochutnali, zjistili jsme, že čerstvá kobliha je skutečně neskutečná pochoutka. Její jemná, nadýchaná struktura a lahodná chuť okamžitě rozjasnily tváře všech přítomných a potvrdily, že domácí pečení má k nezapomenutelným chvílím opravdu blízko.

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.