90 let naší školy

Zveme Vás na oslavy 90. výročí naší školy, které proběhne v pátek 10. listopadu 2023 od 13:00 do 18:00 v budově naší školy.

Lyžařský výcvik tříd s rozšířenou výukou tělesné výchovy

Na přelomu února a března se žáci sportovních tříd doplnění žáky z ostatních ročníků vydali na lyžák do Deštného v Orlických horách.

vloženo před 7 měsíci 1 minuta ke čtení

Žáci i s pedagogickým sborem byli ubytováni na hotelu Orlice. Úvodní seznámení s nedalekým kopcem pomohlo pedagogům poznat lyžařské dovednosti jednotlivých žáků. Všichni se nemohli dočkat na zasněžené stráně. Následující den dvě začaly dvě skupiny lyžařů zdokonalovat své umění na sjezdových tratích Marta I. a Marta II. Nejmladší skupina zahájila intenzivní výuku pod vedením Mgr. Macháčka v areálu Špičák.

Třetí den nám počasí opravdu přálo a podmínky k lyžování byly opravdu skvělé. Odpoledne jsme výcvik zpestřili běžeckým výcvikem žáků 6.B v nedalekém areálu. Všichni ho zdárně zvládli. Nohy sice trochu bolely, přesto žáci vytrvali. Následující den byl výcvik ještě doplněn praktickou výukou běhu na lyžích žáků 8.A a následovalo závěrečného opalování na Studeném vrchu. Všichni žáci odjížděli domů s hromadou úžasných zážitků.

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.