Klání žáků deváťáků 2024

V úterý 15. října 2024 jsme se zúčastnili jubilejního 15. ročníku úspěšné soutěže „Klání žáků deváťáků“.

vloženo před 7 dny 1 minuta ke čtení

Soutěž proběhla na půdě Střední průmyslové školy stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela v Náchodě a každou školu zde zastupovaly dvě dvojice žáků 9. tříd, kteří se zajímají o technické obory. Žáci v různých disciplínách poměřovali své schopnosti v úlohách z matematiky, fyziky, logiky a technických oborů. Celé dopoledne bylo nejen vzdělávací, ale i zábavné, což přispělo k výborné atmosféře. Rádi bychom poděkovali organizátorům za skvěle připravený program, který žákům přinesl mnoho nových zkušeností a podnětů pro jejich další studium.