Jazykové zkoušky nanečisto

Díky spolupráci s jazykovou školou Magic English s.r.o. mají žáci jazykových tříd možnost složit zkoušku z anglického jazyka.

vloženo před 2 roky 1 minuta ke čtení

Jazykové zkoušky

Jak tato jazyková zkouška probíhá si můžou žáci vyzkoušet při zkoušce nanečisto, kterou pořádáme ve druhém pololetí v 9. ročníku. Tato zkouška obsahuje všechny části předepsané Evropským jazykovým referenčním rámcem Cambridge Exam na úrovni B1. Žáci se na zkoušky připravují průběžně v hodinách konverzací.