Společná snídaně

Ve středu 30. 11. 2022 se ve školním klubu uskutečnila první společná snídaně pro žáky 2. stupně.

Sešli jsme se již v 7 hodin, abychom měli dostatek času si popovídat. Milým překvapením bylo, když se k nám po několika okamžicích přidali někteří z našich vyučujících a přinesli také něco dobrého. Pozdravit nás přišla i paní ředitelka. Vyzkoušeli jsme si i jednu krátkou hru, ve které jsme si hmatem vytvářeli v mysli obraz předmětu a poté ho hledali znázorněný na papírech.

Společných 45 minut bylo příjemným startem do právě začínajícího dne.

Akce se bude konat každý měsíc, aktuální informace najdete vždy na 2. stupni v mezipatře na nástěnce.