Slavnost Slabikáře v 1.A

9. listopadu 2023 se proběhl v 1.A celodenní projekt Slavnost Slabikáře, který byl zaměřený na podporu čtení písmen, slabik, slov a rozvíjení dovedností skládání a lepení obrázků k právě probraným písmenům.

vloženo před 6 měsíci 1 minuta ke čtení

Žáci se zapojili do týmové práce, kde si vyzkoušeli různé aktivity zaměřené na výuku a zdokonalení dovedností v oblasti jazyka. Na závěr projektového dne proběhlo slavnostní předání nové učebnice, která symbolizovala další krok v jejich vzdělávacím putování. Projektový den podpořil nejen vzdělávání, ale také posílil spolupráci a radost ze společného učení.