Slavnost Slabikáře v 1.A

9. listopadu 2023 se proběhl v 1.A celodenní projekt Slavnost Slabikáře, který byl zaměřený na podporu čtení písmen, slabik, slov a rozvíjení dovedností skládání a lepení obrázků k právě probraným písmenům.

vloženo před 3 týdny 1 minuta ke čtení

Žáci se zapojili do týmové práce, kde si vyzkoušeli různé aktivity zaměřené na výuku a zdokonalení dovedností v oblasti jazyka. Na závěr projektového dne proběhlo slavnostní předání nové učebnice, která symbolizovala další krok v jejich vzdělávacím putování. Projektový den podpořil nejen vzdělávání, ale také posílil spolupráci a radost ze společného učení.

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.