Projektový den - Mikuláš v 1.A

V pondělí 5. 12. 2023 proběhl v 1. A první projektový den spojený s předvánočním časem.

vloženo před 5 měsíci 1 minuta ke čtení

Dopolední výuka obohacená návštěvou Mikuláše, byla zaměřena na procvičování čtení slov, psaní známých písmenek a počítání příkladů do sedmi. Mikuláš, který v doprovodu andělů a několika čertů navštívil naši třídu, pochválil přítomné žáky za jejich školní píli, kamarádské vztahy i za slušné chování o přestávkách.  Na závěr své návštěvy dovolil andílkům předat žákům malou sladkost.

Po návštěvě se žáci opět pustili do plnění jednotlivých týmových úkolů, které pro mě připravily paní učitelky. Školní den zakončili společným zpěvem vánočních koled.