Přivítání prvňáčků

Nový školní rok jsme zahájili přivítáním prvňáčků v jejich nové třídě.

vloženo před 8 měsíci 1 minuta ke čtení

V pondělí 4. září 2023 jsme slavnostně přivítali 26 prvnňáčků za přítomnosti pana místostarosty Ing. Milana Vika, paní ředitelky Mgr. Radky Lokvencové a rodičů. Dětem se představila jejich třídní učitelka Mgr. Eva Marková, učitelka Michaela Šnorbertová a tandemová učitelka logopedka Mgr. Tereza Havrdová. Děti si domů odnesly dárky, nové učebnice ale i plno zážitků se setkání s novými kamarády. Prvňáčci se budou učit ve dvou nových učebnách. Věříme, že nás spolu čeká nejen hodně práce, ale i spousty zábavy. Všem prvňáčkům přejeme, aby se jim ve škole líbilo a do školy chodili rádi.