Pohádkové odpoledne

V pátek zorganizovaly starší děti ze školního klubu pohádkové odpoledne pro mladší kamarády ze školní družiny.

vloženo před 2 týdny 1 minuta ke čtení

Program byl plný soutěží a her inspirovaných klasickými pohádkami, které si děti mohly připomenout při plnění různých úkolů. Každý splněný úkol jim přinesl razítko, a za nasbírané razítka si děti odnesly malou sladkou odměnu. I když nám nepřálo počasí a akci jsme museli přesunout dovnitř školní budovy, atmosféra byla výborná a děti si odpoledne užily. Všichni zúčastnění byli nadšení a ukázali, jak dokážou spolupracovat a bavit se.