Pečení perníčků v 1.A

Dnešní projektový den byl věnován oslavě vánočních tradic a umění pečení perníčků, což přineslo mnoho nezapomenutelných momentů.

vloženo před 5 měsíci 1 minuta ke čtení

Žáci naší školy byli na začátku dne rozděleni do dvou skupin, aby se mohli plně ponořit do aktivit. Zatímco jedna skupina trávila čas v odborné učebně, kde se věnovala pečení perníčků, což byla nejen zábavná, ale i poučná činnost, druhá skupina diskutovala o významu rodiny a přípravách na sváteční období, což byl zajímavý pohled na různé rodinné tradice. Paní vychovatelka se aktivně podílela na pečení s dětmi, což byl pro všechny inspirativní zážitek. Celkově byl projektový den velmi oblíbený a poskytl žákům nové dovednosti a krásné vzpomínky spojené s vánoční tradicí.