Pečení perníčků v 1.A

Dnešní projektový den byl věnován oslavě vánočních tradic a umění pečení perníčků, což přineslo mnoho nezapomenutelných momentů.

vloženo před 6 měsíci 1 minuta ke čtení

Žáci naší školy byli na začátku dne rozděleni do dvou skupin, aby se mohli plně ponořit do aktivit. Zatímco jedna skupina trávila čas v odborné učebně, kde se věnovala pečení perníčků, což byla nejen zábavná, ale i poučná činnost, druhá skupina diskutovala o významu rodiny a přípravách na sváteční období, což byl zajímavý pohled na různé rodinné tradice. Paní vychovatelka se aktivně podílela na pečení s dětmi, což byl pro všechny inspirativní zážitek. Celkově byl projektový den velmi oblíbený a poskytl žákům nové dovednosti a krásné vzpomínky spojené s vánoční tradicí.

Vloženo Od

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z kontaktního formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.