Mikulášská nadílka

V pondělí 05. 12. čekalo na žáky naší školy překvapení v podobě Mikuláše, čertů a andělů.

V pondělí 08:30 začala mikulášská nadílka. Žáci devátých tříd se převlékli za Mikuláše, andílky a čerty a vydali se do všech tříd školy. Všichni měli na sobě krásné kostýmy a paruky. Čerty zdobily dlouhé chrastící řetězy a velké pytle. Mikuláš pročítal z knihy hříchů, čerti trošku strašili a andílci nadělili dětem drobné sladkosti. Někteří žáci dostali od čertů i uhlí, ale i tak krásně spolupracovali a jindy i trochu zlobivé děti slibovaly, že se polepší.