Večerníčkové odpoledne

Školní klub si připravil pro mladší kamarády ze školní družiny zábavné soutěžní odpoledne

vloženo před 7 měsíci 1 minuta ke čtení

Děti ze školního klubu si předem pečlivě vytvářely různé pomůcky na soutěžní aktivity. Kamarádi ze školní družiny si v páteční odpoledne vyrobili večerníčkové čepičky a na školní zahradě plnili zajímavé pohádkové úkoly. Mohli si tak vyzkoušet znalost různých večerníčkových postav či pohádek, rozluštit tajemný kód, zahrát si na Pata a Mata nebo najít zatoulanou pavoučici Lili Websterovou. Odpoledne jsme zakončili mlsem pro všechny zúčastněné.