Pečení ve školním klubu

Dnešní odpoledne ve školním klubu bylo plné vůně a radosti.

vloženo před 2 měsíci 1 minuta ke čtení

Společně jsme si s dětmi namíchali těsto podle osvědčeného receptu, a poté jsme s velkým nadšením a očekáváním přistoupili k samotnému smažení. Koblihy i donuty se nám podařilo usmažit dozlatova, a když jsme je poprvé ochutnali, zjistili jsme, že čerstvá kobliha je skutečně neskutečná pochoutka. Její jemná, nadýchaná struktura a lahodná chuť okamžitě rozjasnily tváře všech přítomných a potvrdily, že domácí pečení má k nezapomenutelným chvílím opravdu blízko.