Čarodějnice ve školním klubu 2024

Poslední dobnový den je u nás tradičně spojený s takzvaným pálením čarodějnic.

vloženo před 2 týdny 1 minuta ke čtení

Děti ze školního klubu se odpoledne sešly, aby si společně připravily ohýnek, u kterého opekly buřty. Tento společný čas u ohně byl nejen příjemný, ale i plný zábavy a vzájemného sdílení. V průběhu odpoledne se také děti dozvěděly, jak se slaví svátek čarodějnic v různých koutech světa, což rozšířilo jejich obzory a přineslo mnoho zajímavých informací. Navíc byla pro děti připravena série hádanek a úkolů s tematikou čarodějnic, které musely společně vyluštit. Úspěšné vyřešení těchto úkolů bylo odměněno netradičním způsobem: symbolický pavouk jim předal "čarodějnické oko", což byla odměna za jejich týmové úsilí a chytré hlavičky. Tato aktivita zpestřila jejich odpoledne a podpořila jejich týmového ducha a schopnost spolupracovat na společných úkolech.