Dýňování 8.10.2018 - Základní škola T.G.Masaryka Náchod

Dýňování 8.10.2018

Odkazy > Fotogalerie > 2018
Dýňování na Masaryčce !
V pondělí 8. 10. 2018 proběhla na naší ZŠ T. G. M. v Náchodě, již tradiční akce Podzimní dílny a dýňování. Vychovatelky ŠD se pečlivě připravovaly  několik týdnů dopředu a příprava přinesla své ovoce. Na akci se v okamžiku otevření školního skleníku dostavily  děti i s rodiči a prarodiči. Další  zájemci byli i z řad starších dětí. Kromě vyřezávání dýní si každý mohl vyrobit ještě jednoduchý zápich do květináče a malého pavoučka. A protože nám počasí přálo, vyřezávalo se  venku vedle skleníku.
Děti nadšeně vyřezávaly a kdo byl hotov, tak v učebně vyráběl. Zářící oči a  zápal do práce svědčil o tom, že jsou spokojené děti  i jejich rodiče.
Moc mě potěšilo, že se akce vydařila, stejně jako v minulých letech,  a že jsme všichni společně strávili příjemné podzimní odpoledne.
M. Šimonová ved. vychovatelka